Oferta biznesowa

Uwzględniając zróżnicowany charakter spotkań biznesowych, przygotowaliśmy dla Was kilka ciekawych propozycji wzbogacających firmowe imprezy okolicznościowe. Organizując konferencje, szkolenia, wigilie firmowe, jubileusze, czy inne spotkania biznesowe, warto zadbać o komfort uczestników wydarzenia i zapewnić im zdrowe przekąski i napoje w trakcie przerw pomiędzy spotkaniami.

Niezależnie od okoliczności zapewniamy Wam zdrowe potrawy, ze składników najwyższej jakości. Dodatkowo, dzięki współpracy z naszymi partnerami, oferujemy Państwu możliwość kompleksowej organizacji spotkań – zapewniając dekoracje, kwiaty, profesjonalną obsługę kelnerską oraz barmańską. Dzięki elastycznemu podejściu jesteśmy gotowi przygotować ofertę dostosowaną do Waszych wymagań. Szczegółową ofertę wysyłamy indywidualnie na życzenie Klienta.

W celu złożenia zamówienia, ustalenia szczegółów oraz wyceny, zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Każde zamówienie dostosowujemy do Twoich preferencji, z zachowaniem jak najwyższej jakości oferowanych dań oraz usług.

Wigilia firmowa

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. To idealny moment, by zaplanować z nami wigilijne spotkania w małych i średnich firmach. Nasz zgrany zespół zajmuje się przygotowaniem oraz dostarczeniem profesjonalnego, a co najważniejsze smacznego cateringu pod wskazane przez Państwa miejsce.

Spotkanie firmowe z okazji Bożego Narodzenia może być niektórych nudną, obligatoryjną formalnością. ale z całą pewnością może stać się okazją na przyjemne spędzenie czasu ze znajomymi z pracy, bez stresów dnia codziennego. To, jak kojarzyć się będzie ten dzień, zależy od kultury organizacyjnej firmy oraz od odpowiednich przygotowań do spotkania. Wigilia zaplanowana w biurze może mieć luźniejszy, bardziej prywatny charakter oraz może umożliwić większą integrację pomiędzy pracownikami, niż zorganizowana uroczystość w restauracji. Dlatego warto już teraz wybrać dogodny termin i zastanowić się jaka forma spotkania pasuje do kultury naszej firmy.

kasia@lafesta.pl
+48 601 099 358

Zaufali nam

client logo
client logo
client logo
client logo
client logo